Środowisko - Firma Lipkon - Koncentraty

Idź do spisu treści

Menu główne:

Środowisko

W trosce w środowisko

     Stworzony system zarządzania środowiskiem umożliwia firmie przejęcie za pomocą nowoczesnych środków organizacyjno-technicznych odpowiedzialność za stan środowiska i za cele jego ochrony. Stale rozwijająca się świadomość ekologiczna otoczenia w jakim  funkcjonujemy sprawia, że ochrona środowiska w coraz większym stopniu wpływa na działalność prowadzoną przez naszą firmę. 

Dzięki wdrażanym innowacjom oraz oryginalnym projektom staramy się być przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku. Stosowane w naszej produkcji najnowsze rozwiązania techniczne, technologiczne i organizacyjne są równocześnie rozwiązaniami ekologicznymi.

     Zmodernizowane ujęcia czerpią bogatą w minerały wodę z odpowiednio ułożonych warstw żwiru, piasku i iłu . Starannie kontrolowany proces uzdatniania wody pozostawia niezmieniony skład mineralny zachowując jednocześnie naturalne walory smakowe. 

Opracowany i wdrożony program racjonalnego wykorzystania wody pozwolił ograniczyć produkcję ścieków o 50%, zainstalowane jednocześnie nowoczesne urządzenia do oczyszczania ścieków oraz uruchomienie automatycznie sterowanej kotłowni opalanej gazem lub olejem „Ekoterm” pozwalają na zachowanie równowagi ekologicznej i umożliwiają funkcjonowanie firmy w przyjażni ze środowiskiem. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego